Proč právě my?

Jsme světovou jedničkou, v permanentním make-upu.

My:
I. Jako první na světe jsme vytvořili microblading system® TAFFY®, v Polsku nazývaný peříčkovou metodou, na pigmentaci obočí s efektem přirozeného chloupku.

II. Vytvořili jsme a dali patentovat ODED®– systém 3hroté mikropigmentace rtů, očí, obočí ombre a těla, s nímž je oprava (dotetování) výjimkou, nikoli pravidlem.

III. Ve snaze o co největší bezpečnost a efekt pigmentace vyrábíme ve vlastní laboratoři barvy první jakosti co se farmaceutické čistoty týče, určené na permanentní make-up a tetování.

NAŠE PATENTOVANÉ METODY

  PEŘÍČKOVÁ METODA TAFFY®

Naší patentovanou peříčkovou metodou TAFFY® microblading system® se vytvoří přirozený obraz obočí – efekt přirozeného chloupku a obočí s efektem ombre. Získaný jednotlivý chloupek se může lišit – od velmi tenkého po hrubý.

Tetujeme jeden chloupek jedním pohybem peříčka.

  ODED® PIGMENTACE 3 JEHLAMI

Díky systému pigmentace pomocí 3 jehel ODED®vpravení barvy do kůže nebrání jev podtlaku, jako je tomu u jiných metod, proto je pigmentace intenzivnější a trvalejší. Systém je ideální na jemné tetování ombre obočí, 3D rtů, očních linek na víčkách.

  BARVY

Jako první na světě jsme zavedli sterilní jednorázové pigmenty na permanentní make-up a tetování. Námi vyrobené barvy se nevybarvují do nažádoucích odstínů, nezpůsobují alergickou reakci, jsou zdravotně nezávadné a splňují všechny nejvyšší nároky uvedené v předpisech EU týkající se obsahu těžkých kovů a jiných znečištění. Naše barvy v kůži vydrží 2–4 roky.

  ZNALOSTI/POZNÁNÍ

Na konci 20. Století jsme právě my vytvořili permanentní make-up s efektem přirozeného chloupku (microblading, peříčková metoda, metoda chloupků), dnes převažující trend v pigmentaci obočí. Neustále sledujeme nové trendy a investujeme do rozvoje permanentního make-upu. Jsme majitelem vlastní laboratoře, ve které vyrábíme barvy a jehly na permanentní make-up. Produkujeme zařízení TAFFY® a ODED®, kterými vykonáváme zákroky permanentního make-upu. Účastníme se všech veletrhů v oboru na mezinárodní úrovni, mimo jiné těch největších a nejdůležitějších v: Paříži, Londýně, Moskvě, Dubaji, Las Vegas, Praze, Berlíně, Bratislavě, Vídni, Helsinkách, Buenos Aires.

  ZKUŠENOSTI

Pigmentací pomocí microblading system® TAFFY® nebo strojkovou metodou ODED® se zabýváme již od roku 2002. Každá z našich stylistek permanentního make-upu se může pochlubit neustále se rozrůstajícím množstvím spokojenách klientek nejen v Polsku, ale i v Česku, na Slovensku, v Německu, Rakousku, ve Francii, Velké Británii, v Rusku nebo v Itálii.

  KONZULTACE

Zveme Vás na bezplatné konzultace do našich salonů, během nichž odpovíme na každou otázku související s tvarem, barvou, hojením či péčí. Rozptýlíme veškeré vaše pochyby v souvislosti s permanentním make-upem.

  BONUSY

Nabízíme slevy pro stálé klientky při dalších zákrocích.

  PODPORA

Zodpovíme Vám veškeré dotary související s permanetním make-upem, hojením a péčí po zákroku